Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Zarážející nabídka! Půldruhého milionu, když se vyspíš s tenisovou jedničkou Djokovičem

Zarážející nabídka! Půldruhého milionu, když se vyspíš s tenisovou jedničkou Djokovičem
Zdroj: Koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
LIFESTYLE
Srbská modelka Natalija Ščekič dostala kuriózní nabídku, za nemalou úplatu měla svést jednoho z nejúspěšnějších světových tenistů Novaka Djokoviče. S uznávaným sportovcem by měla mít intimní styk, který by natočila na skrytou kameru. Tím by získala materiál, kterým by mohla Djokoviče vydírat. Ščekič odmítla, nazvala Djokoviče příkladným mužem a s nabídkou se svěřila magazínu Svet & Scandal.

Natalija Ščekič je populární srbská modelka, která si na nedostatek práce stěžovat rozhodně nemůže. Přišla k ní ale nabídka, na niž do smrti nezapomene. Za úplatu 1,5 milionu korun a dovolenou kdekoliv si jen vybere měla svést a při intimních chvílích natočit osmnáctinásobného grandslamového šampiona Novaka Djokoviče.

Modelka v rozhovoru pro magazín Svet & Scandal popisuje, že když nabídku dostala, nevěřila tomu. Myslela si, že jde o skrytou kameru. Muže, který jí za to peníze nabídl, považovala za seriózního a nečekala, že by se něco takového mohlo stát. "Smála jsem se! Čekala jsem, že řekne, že je to vtip. Ale ten chlap byl naprosto vážný," říká. Blondýnka měla třiatřicetiletého tenisového šampiona svést na večírku po triumfu na grandslamu v Melbourne.

Ščekič nabídku razantně odmítla. V rozhovoru sdělila, že návrh ji natolik rozhněval, až přemýšlela, že by muže fyzicky napadla. Nakonec si ale prý jen vzala věci a odešla. "Doufám, že nenašel nikoho jiného, vůči Novakovi by to nebylo fér. Je to příkladný muž," popsala. Novak Djokovič žije ve šťastném vztahu s manželkou Jelenou, již si vzal před sedmi lety na ostrově Sveti Stefan.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy