Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Zapomenutá hvězda devadesátek. Pamatujete si na zpěvačku Alanis Morissette?

Jak vypadá dnes slavná hvězda devadesátek?
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Další 3 fotografie
Kdo by si ji nepamatoval? Když se poprvé objevila její píseň Ironic, byla jako zjevení a všichni ji milovali. Byla považována za jednu z největších hvězd a zpěvačku, kterou čeká fenomenální úspěch. Jenže…

Málokdo ví, že než se Alanis Morissette (41) zjevila na hudební scéně, zkoušela prorazit se dvěma tanečními alby, ale slyšel je někdy někdo? Když se úspěch nedostavil takový, jaký chtěla, rozhodla se Alanis zkusit to jinou cestou, pro ni tou přirozenější. Vzala do ruky kytaru a psala si texty. O životě, o tom, co prožívala a jak se cítila.

Jakmile vyšly skladby You Oughta Know, Ironic, bylo Alanis všude plno. Každý chtěl vědět, kdo je ta veselá a přirozená holka, která skvěle zpívá a dokáže si napsat sama hit. Každá píseň z alba bodovala v hitparádách a samotné desky se prodalo přes 40 milionů. Až takovou senzaci nikdo nečekal. Získávala jednu cenu za druhou, dokonce i prestižní Grammy. Miloval ji snad každý.

Pokaždé, když se dostaví fenomenální úspěch, je těžké ho překonat a i zpěvačka stála před těžkou životní zkouškou. Senzaci dokázala způsobit opět, až když vydala videoklip k písničce Thank you. Video, ve kterém se prochází nahá, bylo senzací a na tehdejší dobu velmi odvážné.

S každým dalším albem ale Alanis začala pomalu upadat v zapomnění. Přišly zpěvačky jako Pink, Avril Lavigne a jiné muzikantky a zpěvačka, která jim otevřela cestu, se začala stahovat do ústraní. A už nedosáhla takových úspěchů jako na začátku závratné kariéry.

Málokdo ví, že zpěvačka má problémy s váhou a často u ní dochází ke zmiňovanému jo-jo efektu. Dokonce vážila skoro 100 kg!! Nějaký čas žila v Indii, kde se učila józe. Někdy se věnuje herectví, k vidění byla i v seriálu Sex ve městě.

Po neúspěšném vztahu s hercem Ryanem Reynoldsem našla lásku v náručí rappera Maria Treadweye. V roce 2010 se stala jeho ženou a ještě ten rok porodila syna. My ale stále doufáme, že přijde brzy s něčím novým. Možná má už ale veřejného života dost, jak několikrát zmínila v rozhovorech.

Související články

Další články