Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zapomeňte na Trumpa! Zapomeňte na Oscary! Největším tématem Ameriky jsou dnes TATO DOKONALÁ PRSA!

Dokonalý pohled na přírodní krásu.
Zdroj: Twitter, profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Zpackané vyhlášení filmů, divné chování hvězd, stěžování si na prezidenta Trumpa... Tohle všechno přebilo na Oscarech jediné. Krásná prsa sestry Ryana Goslinga.

Ryan Gosling platí dlouho za hollywoodského hezounka a jeho sixpack a obličej roztomilého kluka natáhnou do kin tisíce divaček. A teď se ukázalo, že v jejich rodině jsou takhle úchvatní všichni.

Herec totiž nechal svoji partnerku Evu Mendes doma a na předávání prestižních cen vytáhl svou sestru Mandi. A hned se objevila lavina otázek.

„Wow, kdo je ta kočka místo Evy?“ „Vidíte tu úžasnou blondýnu?“ „Jediný důvod, proč se dívat na Oscary.“

Vnadné Mandi si fanoušci hned všimli a začaly divoké komentáře na sociálních sítích. Všichni řešili jenom tenhle bujný výstřih a každému bylo jedno, jaký film zrovna vyhrává. Blonďatá kráska zvolila opravdu odvážné šaty a kamery ji milovaly.

Ryan Gosling bere svou starší sestru na společenské akce často, a dokonce je s ní ve společnosti viděn častěji než se svou manželkou Evou, se kterou má dvě děti.

Mandi není sice tolik známá, jako její mladší bratr, ale ve světě filmu se pohybuje také! A sice jako režisérka. Má za sebou již pár filmových počinů. Její nejslavnější výkon byl však videoklip Pharella Williamse k písničce Happy. Vzpomínáte si na chytlavou pecku, jejíž klip byl stejně „happy“, jako song samotný? Tak ten se jí docela povedl. Stejně jako její oscarový outfit. Ten nás dozajista učinil stejně šťastnými, jako song Happy!

Související články

Další články