Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zapomeňte na Gondíkovou nebo Konvičkovou! Nejvíc sexy tělo má v Tváři Milan Peroutka!

Milan se připravuje na svou proměnu.
Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
Pokud jste se těšili na fotky z maskérny, kde bude spoře oděná Markéta Konvičková nebo jiná dáma, tak máte smůlu. Tentokrát máme snímky z proměny Milana Peroutky, ale dámy budou určitě spokojené. Tenhle mladý herec a muzikant má rozhodně co nabídnout!

V neděli diváci uvidí druhý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Všichni soutěžící opět velmi pilně pracovali na tom, aby jejich čísla byla co nejlepší. Některé proměny ale vyžadovaly víc než jen usilovné tréninky. Například Milan Peroutka, který se v druhém díle promění v Amy Winehouse (33), musel obětovat svoje chlupy.

Aby proměna byla dokonalá, musely mu maskérky oholit ruce i hrudník. Milan to naštěstí bral statečně. To uvidíte v neděli od 20:20 na Nově.

Jenomže ne všichni v této show jsou tak stateční a usmívají se do objektivů. Jedna herečka se chová jako primadona a rozdělila soutěžící na několik táborů. Chcete vědět, o koho jde? Tak klikněte ZDE.

Související články

Další články