Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Zapomeňte na Beyoncé! 9 fotek dokonalých křivek, o kterých se vám bude v noci zdát!

Oblečená i neoblečená, stejně nevíte kam s očima.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
V poslední době zažívá obrovský boom nádherná fitness modelka a občasná herečka Daphne Joy. Ta se bohužel mnohem více než svým tělem, na kterém denně pracuje, proslavila svým vztahem s americkým raperem 50 Centem. Teď už si však vydobývá své oprávněné místo na slunci.

Daphne Joy, původem Filipínka, která se v sedmi letech se svými rodiči přestěhovala do Spojených států. Jeden čas měla poměr s jedním z nejvlivnějších mužů amerického hudebního šoubyznysu – 50 Centem. Dokonce si s ním pořídila syna, kterého pojmenovala Sire Jackson. Žádná pohádka se však nekonala, 50 Cent dlouho odmítal uznat své otcovství a Daphne opustil ještě v době, kdy byla těhotná.

Atraktivní maminka ale bojovala u soudu a nakonec zvítězila. Poslední dobou se sice spekuluje, že to Daphne dala s čtyřicetiletým 50 Centem znovu dohromady. Co je pravdy na tom, že tvrďák obrátil po tom, co testy otcovství potvrdily, že se jedná opravdu o jeho biologického syna, vědí zatím jen oni dva.

Ale my se zatím můžeme pokochat pohledem na nádherné tělo, které konečně není jen o kostech potažených kůží, ale pořádném zadku a prsou, tedy tak, jak má žena přirozeně vypadat.

Související články

Další články