Všechno to začalo tím, že Žaneta v Prostřenu shrnula dolů své šaty a ukázala prsa. Tohle ji proslavilo a navíc se dala dohromady se sexy Míšou, která si také od Prostřena slibovala zviditelnění.

Povedlo se a Žaneta se dostala až do anglického bulváru. Železo se musí kout, dokud je žhavé, a tak holky rozjely další byznys na sociálních sítích.

„Chtěly jsme to pojmout z legrace. Koupily jsme si podprsenky, které jsem upravila, našila naše jména a přidala ozdoby. Lidi se o nás začali zajímat, tak jsem začala dělat svoje věci,“ řekla nám Žaneta, která si i přes svůj handicap dokáže sama šít oblečení.

„Ale ještě se nic neprodalo,“ dodává trochu smutně. Prý má ale její kolekce velký úspěch aspoň v pozitivních komentářích.

Na druhou stranu ale konečně dostane slíbené peníze od výherkyně Dany. Ta totiž před kamerami v Prostřenu dala Žanetě tři tisíce. Jenomže pak televize peníze sbalila a výhru poslala na účet. A Žaneta už peníze neviděla. „Dana se dozvěděla, že se o ní psalo, a řekla mi, že mi peníze dá. Já jsem to po ní nevyžadovala, je to pod moji úroveň,“ říká Žaneta, která se tak dočká slibovaných tří tisíc.

To je, jakoby prodala podprsenku a půl! Aspoň nějaký začátek.