Po posledním porodu dosáhla Jo váhy neuvěřitelných 128 kilogramů a to ji dost omezovalo v pohybu. Nemohla se hýbat, každý krok ji bolel a k tomu se přidala ještě záda. Bojovala se svou váhou, ale rozhodla se to radikálně změnit.

Přestala jíst všechna její oblíbená jídla a nařídila si, že bude pravidelně cvičit. I když se jí třeba nechtělo, řekla si, že prostě musí. Dokonce i prodala auto, aby začala víc chodit pěšky, a to jí hodně prospělo.

Po 18 měsících zdravého životního stylu, trénincích ve fitku a procházkách zhubla neuvěřitelných 59 kilogramů. Je z ní teď pořádná kočka, pohyb jí nedělá problém a cítí se mnohem lépe. Obléct si na sebe teď může prakticky cokoliv.

Její partner Dave si řekl, že musí zhubnout se svou partnerkou, aby se jí pak ještě líbil. Pro obézního Davea bylo hubnutí jeho přítelkyně obrovskou motivací, a tak šel do toho také a jeho plán byl dotáhnout to na 65 kilogramů. A povedlo se!

Oba jsou teď mladší a krásnější. Vypadají spokojenější a s větší chutí do života. Nepoznávají je ani jejich příbuzní, kteří nedokáží pochopit, že se dvojici povedlo tak drasticky zhubnout. Jo dokonce změnila barvu a vypadá úplně jinak. Už není zavalitá černovláska, ale štíhlá blondýnka.