Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zamilovaní Mareš s Faltýnovou jsou v Dubaji! Letěli tajně letadlem s barem a saunou! Známe podrobnosti…

Leoš s Petrou si vyjeli do Dubaje. Letěli první třídou s Emirates
z Říma, zatímco chudina musela z Prahy linkou bez baru!
Zdroj: herminapress.cz , instagram, archiv
+ Další 2 fotografie

Leoš Mareš (38) přes svůj profil na Instagram potvrdil to, co už se po Praze šušká týdny, totiž že jeho románek s úspěšnou modelkou Petrou Faltýnovou (36) pokračuje.

Redakci informaci potvrdila letuška, která zamilovaný pár potkala předevčírem právě v Dubaji ve vyhlášeném klubu Cavalli v přízemí hotelu Fairmont: „S kamarádkami letuškami jsme si vyšly ven a potkaly je tam. Fotily jsme se s nimi, oběma to moc slušelo, Faltýnová byla k nepřehlédnutí, místní z ní byli úplně paf. Když jsme jim řekly, že s kámoškama pracujeme pro Emirates Airlines, a divily se, že z Prahy neletěli v sobotu s námi, přiznali se nám, že přiletěli naší linkou z Říma, takže si to dávali v business class našeho Airbusu A380, Mareš je prostě romantik, muselo ho to stát hodně přes tři sta tisíc,“ řekla nám dívka, která dodala, že šok museli mít především ti, kteří letěli linkou z Prahy ve stejný den, sobotní, milionářský spoj z Říma totiž přistává v Dubaji souběžně s „chudou“ linkou z Prahy a cestující obou letadel se v příletové hale potkávají u pásů pro zavazadla.

Sám Mareš podle všeho navštívil se svou znovunalezenou láskou Amsterodam a po přeletu do Říma pokračovali luxusním airbusem, který je slavný opulentním barem a spa včetně sauny přímo na palubě letadla.

Moderátor Evropy 2 má v rádiu do úterý dovolenou, vrací se až ve středu a možná se bude divit, co vše tu na něj a jeho atraktivní kost mezitím prasklo.

Související články

Další články