Oba nechodili moc do společnosti, jen seděli doma a jedli. Jenže když zatoužili po lásce, jediným možným způsobem, jak se seznámit, byla internetová seznamka. A měli štěstí.

Když se seznámili, vážili 175 a 152 kilogramů. Nejdříve jim jejich nadváha nevadila, protože nebyli zvyklí na pohyb. Jenže se jim začaly zhoršovat zdravotní problémy, tak se rozhodli, že budou hubnout společně.

Ihned si našli trenéra ve fitku a nechali si také upravit jídelníček. Vzhledem k tomu, že na to byli dva a navzájem se podporovali, bylo to pro ně mnohem jednodušší. „Tím, že nás bylo víc, tak jsme se navzájem podporovali. Neměli jsme pocit, že jsme v tom sami,“ řekla Samantha.

Ze svého jídelníčku odstranili všechna tučná jídla a sladkosti. Doma také neměli takové potraviny v ledničce, takže je to nelákalo zhřešit. Po čase zhubli dohromady 165 kilogramů a teď byste je rozhodně nepoznali. Vypadají jinak, jsou zdravější, krásnější a šťastnější.

„Osud nás dal dohromady. Nikdy jsem nebyla šťastná jako teď. Davida miluji, je láskou mého života,“ řekla Samantha. „Začal jsem o svém hubnutí dokonce psát i na internet a pomohl jsem hodně lidem, kteří si nebyli jistí, že to také zvládnou,“ řekl David.

Oba se teď cítí mnohem lépe. A to jak po fyzické, tak i „psychické stránceů:https://www.extra.cz/…uje-facebook. Všem lidem s nadváhou by doporučili, aby se toho nebáli a začali také hubnout. "Nenechte si kazit život a udělejte s tím něco, dokud to jde,“ vzkazují všem.