Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zamilovaná Patricie Solaříková přestala skrývat přítele. NĚŽNĚ SE K SOBĚ TULILI V PŘÍTMÍ KINA

Patricie jen září štěstím.
Zdroj: 4DX
+ Dalších 10 fotografií
Dlouho se bála vzít svého nového přítele do společnosti, nechtěla se s ním ukazovat, asi aby tu lásku nezakřikla. Jenže tomu už je konec. Zamilovaná herečka Patricie Solaříková (28) se hrdě tulí k bývalému bubeníkovi skupiny Eddie Stoilow Marku Fryčákovi. A že to hrdličkám sluší!

Milenci si nenechali ujít slavnostní premiéru filmu xXx: Návrat Xandera Cage. Sice byl film daleko od romantických slaďáren, kam rády chodí zaláskované páry, ale o to víc se právě herečka mohla tulit ke svému muzikantovi.

Přítmí a soukromí kina nabádají k různým nepřístojnostem a dávají možnost partnerům osahávat i intimnější místečka, než je jen dlaň ruky. Jestli tomu tak bylo i u Patricie s Markem, se můžeme jen domnívat. Přeci jen bychom zas neradi herečku naštvali tím, že jsme si dovolili napsat, že má ráda sex (kdo ho ale přeci rád nemá?!).

Určitě se jen drželi za ruce, jedli popcorn, maximálně proběhla letmá pusa, aby se neřeklo. I kdyby dělali něco víc, tak kdo neměl v kině různé choutky, tak pěkně lže, snad každého člověka v biografu napadne, že by se tam dalo dělat věcí. A tím se nemyslí házet popcorn po lidech.

Nechme tedy jeptišku Patricii v klidu, hrdličkám to spolu slušelo i bez vášnivých polibků a dlouhých objetí. Hlavně že jsou spolu šťastni.

Související články

Další články