Osobnost se dá poznat podle mnoha ukazatelů. My vám dnes rozklíčujeme, co o vás vypovídá tvar obočí. Možná se budete divit, ale tyhle chloupky toho vědí víc, než si myslíte.

1. ROVNÉ

Lidé s tímto tvarem obočí působí smutným dojmem. Jejich duše je plná trápení a pro okolí jde spíš o takové nudné suchary. Na druhou stranu jde ovšem o osoby mimořádně obětavé. Člověk s rovným obočím je pro druhého skvělou vrbou, která si nechá všechna tajemství jen a jen pro sebe.

2. KULATÉ

Právě vy se pyšníte neuvěřitelným smyslem pro humor, který z vás jen stříká. Jste takoví šašci, kteří baví společnost. Málokdo vás ovšem bere vážně, a tak si můžete občas připadat na vše sami. Jste temperamentní a zábavní.

3. OBLOUKOVÉ

Tito lidé mají smysl pro zodpovědnost a pro rodinu. Proto se jedná o opravdu dobré partnery, kteří s vámi zvládnou i ty nejtěžší chvíle. Jedinou jejich nevýhodou bývá, že se nedokáží uvolnit a jsou neustále vážní. Trochu humoru a nadhledu by neuškodilo.

4. DO STŘECHY

Jste kreativní a v očích druhých trochu podivní lidé. Máte sklony k umění, historii a astrologii. Milujete vše mystické, a tak se vás možná někdo trochu bojí. Pro své přátele byste se ale byli schopni roztrhat, což z vás dělá kamaráda roku.

5. VLNKOVATÉ

S vámi je to jako na houpačce. Názory i nálady se u vás střídají jak na běžícím pásu. Nikdo neví, co od vás má čekat a v jakém rozpoložení vás zastihne. Právě kvůli rozbouřeným emocím dokážete být extrémně hysteričtí, ale i nádherně veselí a pozitivní. S vámi se nikdo nenudí.