Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Záhadná smrt dcery Boba Geldofa: Jak zemřela mladá Peaches, pětadvacetiletá matka dvou dětí?

Záhadná smrt dcery Boba Geldofa: Jak zemřela mladá Peaches, pětadvacetiletá matka dvou dětí?
Zdroj: koláž archiv
+ Další 4 fotografie

Jak může zničehonic zemřít pětadvacetiletá žena, když nikde v okolí není nic, co by její smrt způsobilo? To se nyní ptá veřejnost a hlavně rodina modelky a profesionální celebrity Peaches Geldof (†25), kterou včera našli bez známek života v jejím domě.

Příčiny smrti určí až pitva, ale už nyní panuje okolo události mnoho otázek.

1. Byla to sebevražda?

Peaches občas trpěla depresemi, ale měla dvě zdravé děti a byla čerstvě zamilovaná do svého druhého manžela Thomase Cohena. Na profesním poli se jí taky docela dařilo, i když tedy hlavně těžila ze slavného jména svého otce. Okolo těla se nenalezlo nic, co by se sebevraždou souviselo. Na těle taky ne.

2. Předávkovala se drogami?

Prozatím je tato verze vyloučena. Nebyly nalezeny ani drogy, ani prášky. Peaches občas zobla něco na deprese, ale prvotní ohledání těla předávkování vyloučilo.

3. Kombinace léků a alkoholu

Na podobný koktejl dojela Amy Winehouse nebo třeba Heath Ledger, u nějž byla kombinace léků nešťastná náhoda. Peaches mohl potkat stejný osud.

4. Infarkt, selhání srdce, pneumonie

Herečka Brittany Murphy by mohla vyprávět, kdyby tedy nezemřela podobně šokantně jako Peaches ve svých dvaatřiceti letech. Našli ji doma v koupelně, i když ještě den předtím byla na vrcholu sil a plná života. Na co zemřela, se dodnes pořádně neví, oficiálně se uvádí pneumonie, tedy onemocnění plic, ale byla to kombinace několika zdravotních faktorů, které se nemusí vykazovat tím, že vás něco někde bolí.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy