Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

ZÁHADNÁ FOTKA: Hitler přežil válku, vzal si černošku a spokojeně dožil v Jižní Americe! Tohle tvrdí brazilská historička

Je na snímku snad opravdu Adolf Hitler?
Tak to je fakt síla! Brazilská spisovatelka a historička Guerreyro Simoni Renee Dias tvrdí, že objevila důkaz, že německý nacistický vůdce Adolf Hitler uprchl po válce do Brazílie, kde žil pod falešným jménem až do svých 95 let. Dokonce jako důkaz přiložila podivnou fotku. Je to vůbec možné?

Historici mezi sebou intenzivně diskutují o fotografii, kterou zveřejnila historička Guerreyro Simoni Renee Dias. Tato dáma je přesvědčená, že Adolf Hitler sebevraždu rozhodně nespáchal. Diktátor, který má na svědomí nespočet lidských životů, prý přežil válku a spokojeně dožil v Brazílii.

Kniha Hitler v Brazílii – jeho život a smrt, kterou napsala Guerreyro Simoni Renee Dias, líčí útěk Hitlera z Německa až do Jižní Ameriky. Podle těchto spekulací měl vůdce žít v Argentině, Paraguayi, až se usadil v malém městečku v Brazílii.

Celý seniorský věk po válce žil prý Hitler v utajení a za ženu si vzal černošku, aby zmátl místní. Ti ale prý stejně věděli, kdo ten vetchý stařík je. Podle historičky Hitler zemřel v roce 1984 ve svých 95 letech na stáří, a tak důstojně dožil, což si rozhodně nezasloužil.

V knize jsou odhaleny příběhy místních obyvatel, které dokazují, že Hitler žil s černou ženou, která se jmenovala Kutinga. Hitler se prý vydával za jistého Adolfa Leipsiga. Diktátor žil ve vlastním domečku nedaleko malé jeskyně. Podle místních žil skromně, ale prý měl dost peněz.

Fotka, která má dokazovat, že Hitler přežil válku, byla pořízena prý dva roky před jeho smrtí. Je ale na snímku opravdu vůdce?

Samotná spisovatelka, která je Židovkou, odmítá uznat, že Hitler spáchal sebevraždu v Berlíně v roce 1945. Je si svým tvrzením tak jistá, že chce požádat o exhumaci ostatků Leipsiga a porovnat jeho DNA s Hitlerovým.

Tato odhodlaná historička přiznala, že příběhům o existenci Hitlera po válce zpočátku nevěřila, ovšem teď je přesvědčená, že Leipsig a Hitler jsou jedna a tatáž osoba.

Pokud by měla brazilská historička pravdu, tak by to znamenalo, že spravedlnost zřejmě neexistuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články