Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Záhada kolem ochranky Donalda Trumpa: Jeho bodyguard má umělou ruku a vypadá jako agent z béčkového filmu!

Tady něco nesedí, že?
Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
Pro některé občany Spojených států amerických byl včerejší den jeden z nejhorších v historii. Před zraky milionů lidí odpřisáhl Donald Trump věrnost Spojeným státům a pustil se do svého prvního prezidentského projevu. Jenomže co se dělo pak, bylo přinejmenším trochu zvláštní. To, že nového prezidenta musí na každém kroku doprovázet ochranka, není nic neobvyklého. Ovšem jeden z jeho bodyguardů vzbudil nezvyklý zájem v médiích a veřejnosti. Co bylo na něm tak zvláštního?

Je to oficiální! Donald Trump se stal dalším americkým prezidentem. Je bezpochyby, že Donald Trump je jeden z nejkontrover­znějších prezidentů. První polovina Američanů ho naprosto zbožňuje a souhlasí s každým jeho slovem. Druhá polovina se doslova hroutí a stále nemůže uvěřit tomu, že zvítězil v prezidentských volbách.

Nicméně lidé mohou svou nespokojenost vyjadřovat jakkoliv, ale na výsledku již nic nezmění.

Po včerejší prezidentské inauguraci se stala jedna velmi kuriózní věc. Valná většina policistů, vojáků, ale také obyčejná veřejnost si všimli, že na jednom z členů prezidentovy ochranky je něco divného.

Bodyguard, který se staral v bezprostřední blízkosti o ochranu svého prezidenta, se jednak velmi podobal postavičce z počítačové hry Hitman Agent 47 a také bylo něco zvláštního na jeho ruce. Řada lidí se domnívá, že byla umělá.

Jedno z vysvětlení, proč by měl mít člen ochranky umělou ruku, je ta, že v ní schovával pravděpodobně zbraň v případě ohrožení prezidenta. Spekuluje se, že by se mělo jednat o pušku FN-P90.

Související články

Další články