Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Záhada hlavolamu? Žena porodila dvojčata, každé má ale s jiným tatínkem! Přišlo se na to v tu nejhorší chvíli!

Sestřičky to jsou, jenom ne vlastní. Každou z nich si maminka udělala
s jiným tatínkem. (Ilustrační foto)
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Matka známá, otec nejistý, říká se. V tomhle kuriózním případě to platí dvojnásob. Žena porodila dvojčátka, jenže každé má jiného otce. Na celou prekérku se přišlo u soudu o alimenty.

Roky se Američanka, jejíž jméno soud tají, soudila s bývalým partnerem o alimenty na svoje dvojčátka, na která muž odmítal platit. Došlo to dokonce tak daleko, že si její bývalý nechal udělat testy DNA. Z jejich výsledků padla celá soudní síň.

Přišlo se totiž na to, že malé sestry jsou si nevlastní. Každá z dívek, ačkoli se narodily ve stejný den, má jiného otce. To bylo pro otce velké překvapení, pro matku samoživitelku už ale ne, protože z ní nakonec u soudu vypadlo, že v prvním týdnu těhotenství svého muže podvedla a spala s jiným, píše The Mirror.

Soud nakonec rozhodl, že bývalý partner bude platit alimenty jen na jednu z dívek. A nevěrná matka dvojčátek? Ta bude muset nejdřív najít druhého tatínka, kterého zřejmě trefí, až se dozví milou novinku.

Ačkoli se zdá, že v tomhle případě se příroda vyřádila omylem, nejde o žádnou vzácnost. Jen u soudu v New Jersey evidují dva podobné případy.

Související články

Další články