Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Žádníková a Bambas mají Primu na salámu: VIP Prostřeno? Nikdy!

Bývalé hvězdy TV Prima Zdeňka Žádníková - Volencová a Daniel Bambas.
Zdroj: archiv Nextcom

Bývalí kolegové, herci z primáckého úspěšného seriálu Rodinná pouta Zdeňka Žádníková Volencová (38) a Daniel Bambas (32) se mohli opět sejít před obrazovkou. Podle našich informací oba dostali před časem nabídku zúčastnit se kulinářského speciálu VIP Prostřeno, který televize vysílá, ale ani jeden z nich neprojevil zájem.

Podle našich informací měla televize záměr sestavit VIP tým z herců, kteří se před pár lety setkali při natáčení seriálu Rodinná pouta (později Velmi křehké vztahy). Tento seriál byl navíc nedávno úspěšně reprízován. "Bohužel tuto sestavu se nepodařilo dát dohromady," řekl zdroj z televize. Proč se hercům nechtělo ukázat své kuchařské umění, které je navíc solidně honorováno?

"Přiznám se, že si rád zachovám soukromí a nechci pouštět štáb do svého bytu. A vařit zase v jiném prostředí, jak to dělají někteří účastníci, mi úplně nesedí," nechal se slyšet Bambas. A Zdeňka Žádníková Volencová sdílí podobný názor. "Je to přeci jenom náročné časově i organizačně. Navíc hodně záleží, jaká se sejde před kamerou parta," míní herečka a maminka tří dcer, která se letos stane už počtvrté matkou. Známá propagátorka zdravého životního stylu tak mohla před obrazovkou inspirovat vyznavače všeho zeleného. "Už jsem si zvykla, že mně všichni dávají přívlastky Eko a Bio žena," tvrdí herečka.

Seriál, který těmto hercům přinesl obrovskou popularitu, už před lety provázely velké problémy. Používání názvu Rodinná pouta bylo soudně zakázáno a při natáčení třetí řady se kvůli sporu dvou produkčních firem muselo pokračovat s názvem Velmi křehké vztahy.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy