Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žádné sci-fi, ale sexuální pomůcky budoucnosti. Podívejte se na 5 nejlepších exponátů z výstavy hraček pro dospělé!

Všechny hračky se vyvíjí. Ani barbieny od Mattela už nejsou co bývaly
před lety.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Unikátní výstava sexuálních hraček v Las Vegas přilákala nejen zvědavce, ale i dlouholeté znalce těchto „zpestřovačů“ intimního života.

Ačkoliv jsou sexuální hračky a pomůcky dnes už naprosto běžnou věcí, v Americe vlastní alespoň jednu z nich každá třetí žena, u nás jsou přijímány stále poněkud s odstupem.

Jejich historie je přitom poměrně hutná. Lidé jakožto tvorové hraví si svůj život dokázali zpříjemnit nejenom hudbou a tancem. Své fantazii meze nekladli ani v oblasti sexu, a to už před desítkami tisíc let. Právě tak daleko totiž sahá historie erotických pomůcek. Jedním z prvních dokladů o jejich starobylosti je objev jeskynních vyobrazení vibrátoru ve tvaru penisu ze starší doby kamenné.

V plné síle se však historie erotických pomůcek začala psát až za starých Řeků. Dilda, řecky olisbos, pronikla do antického umění a literatury během 3. a 4. století před narozením Krista, tedy zhruba před 2400 lety.

První „moderní“ vibrátor vznikl až v roce 1883 z mnohem sofistikovanějších důvodů, než by mnohé z nás možná napadlo. Léčili jimi sexuální frustraci neboli hysterii. Speciální pánevní masáž měla tehdy na poli medicíny skvělé výsledky. Freudovo vysvětlení hysterie bylo totiž ještě v nedohlednu a za její příčinu tak byla považována „děložní nerovnováha“, projevující se úzkostí, podrážděností, výskytem erotických fantazií a pocitem tíže v oblasti pánve. A tomu tedy přirozeně odpovídala i její léčba. Orgasmus!

Pokochejte se následující fotogalerií nejnovějších pomůcek, přestaňte se stydět a pomalu si začněte psát seznam, o kterou z nich si příští rok napíšete Ježíškovi.

Hlavně žádnou hysterii!

Související články

Další články