Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Žádná Plíšková nebo Kvitová. Nejkrásnější českou tenistkou je takhle sexy brunetka. Ve 21 letech už stihla všem ukázat zadeček i bradavky!

Gabča je proklatě sexy.
+ Dalších 6 fotografií
Petra Kvitová, Lucie Šafářová nebo některá ze sester Plíškových? Ale kdeže. Nejkrásnější českou tenistkou je dívka, jejíž jméno možná mnozí budou číst vůbec poprvé. Až ale uvidíte její sexy fotečky, určitě si ji zapamatujete!

V tenisovém světě se sice nepořádá oficiální soutěž o královnu krásy, pokud by se ale tak dělo u nás, pak jsme našli horkou favoritku. Není jí Karolína Plíšková ani nikdo ze známých hráček, nýbrž dívka, která toho ve světě profesionálního tenisu moc nedokázala.

Tou kráskou je brněnská rodačka Gabriela Pantůčková (21), která letos ovládla čtyři turnaje ITF a žebříčkem stoupá vzhůru. Na Instagramu už si pomalu buduje základnu fanoušků, a to především těch mužských.

Ty si získala snímky svého vypracovaného zadečku a také fotkami, kde se jí pod sportovním úborem ukazují bradavky. Tak doufejme, že brzy uvidíme Gabču i na turnajích WTA a budeme mít možnost se kochat i jejím tenisovým uměním!

Mohlo by vás zajímat

Další články