Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zadlužený Polívka zkouší štěstí na Primě: Škoda že si pozval Krainovou!

Bolek Polívka ve studiu se Simonou Krainovou.
Zdroj: archiv TV Prima

Herec a brzy bezdomovec Bolek Polívka (63) bojuje o přízeň diváků Primy ve své show Polívka na víně, o jejíž natáčení sice říká, že tam ve skutečnosti skoro žádné víno nepije, což ale zní ještě nepravděpodobněji než pohádka o Budulínkovi.

Sledovanost show zatím není zlá a Prima má kliku, že může "píárko" na show fikaně propojit s aktuální kauzou, ve které po uši zadlužený mim asi právem přijde o svou farmu v Olšanech, pokud urychleně neschrastí osm milionů a nezačne aktivněji splácet úvěry.

Zajímavá je skladba dnešních hostů, kteří mají mluvit o cestování. Nic proti Matěji Ruppertovi z Monkey Business a jeho storkám ze swingers party, ale proč Prima cpe do zábavného pořadu Simonu Krainovou (40), která ještě nikdy v životě (ani v soukromí) nic vtipného neřekla?

No nic, počkáme si na její storku, o které se v tiskové zprávě říká, že se prý dozvíme, jak Simona nad sebou ztratila kontrolu tak, že se strašně styděla. Počkáme si na to, nebudeme nijak zaujatí a pak vám na eXtra.cz napíšeme, nakolik to bylo vtipné.

Nebo se podívejte vy a napište nám na redakce@extra.cz, zdali jsme my zlí nebo Simona trapná.

Nebo obojí!

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy