Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zadek téhle holky zbožňují na Instagramu skoro 2 miliony příznivců, Rihanna nebo Kim Kardashian se můžou jít se svými půlkami zahrabat

Pozadí Jen Selter se stalo na sociálních sítích neuvěřitelně
populárním.
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Další fotografie

Mít co nejmenší zadek už dávno není IN. V posledních několika měsících frčí plnější pozadí, samozřejmě pěkně tvarovaná a pevná. Svůj podíl na tom mají i zahraniční celebrity jako třeba Jennifer Lopez (44), Beyoncé (32) nebo Rihanna (25).

Obrovskou popularitu si na sociální síti Instagram získala původně neznámá fitness modelka Jen Selter, jejíž zadek obdivuje už 1,7 milionů příznivců. Její Instagram začala dokonce sledovat právě sama Rihanna, což Jen velmi těší. Bývalá recepční vděčí za své křivky každodennímu tréninku, který zahrnuje kardio, dřepy a zvedání činek. Ne všichni ale Jen věří, že se jí pozadí takhle vymodelovalo díky cvičení. Obviňují ji, že si do něj nechala vložit implantáty, jak to některé ženy dělají. Tahle procedura se ovšem už několika z nich vymstila.

Jen se podobným pomluvám jen směje. „Jsem v sedmém nebi, že můžu být inspirací pro mnoho žen, které se sebou chtějí něco dělat,“ uvedla Selter. Do budoucna se chystá navrhnout kolekci vlastního oblečení na cvičení.

Související články

Další články