Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Zadečky k nakousnutí: Dvojnásobná mamina Andrea Verešová zase všechny převálcovala!

Zadečky k nakousnutí: Dvojnásobná mamina Andrea Verešová zase všechny převálcovala!
Zdroj: Petr II. Michael Christian Andreas Vojtíšek, kníže von Hahn a hrabě z Levantis
+ Dalších 10 fotografií
Tolik sexy prdelek na jednom místě a ještě k tomu v kostele? Spíš to vypadalo na pořádně hříšné doupě neřesti inspirované 50 odstíny šedi a že bylo chvílemi při Sacre Coeur Night 2015 pořádně dusno. Zvlášť když se modelka Andrea Verešová promenádovala po mole v těch nejtitěrnějších kalhotkách.

Kostel a přehlídka spodního prádla? Proč by ne. Sacre Coeur je totiž vysvěcený, tak se tam večer naštěstí nikdo neukřižoval k smrti Ono totiž chvílemi bylo tak nějak přeprdelkováno. Redakce eXtra.cz tam samozřejmě nemohla chybět.

Sice při pohledu na dokonalou Andreu Verešovou (35), která má dva porody za sebou, si člověk přijde tak nějak ošklivě s kily navíc, ale akce rozhodně stála za to. Jen je asi na čase omezit vánoční cukroví a přát si od Ježíška postavičku jak ze žurnálu. Modelka předvedla, že s přehledem sfoukne mladší kolegyně, a zas byla jen ona tou největší hvězdou přehlídky.

Předvedla, že ten život je někdy opravdu nespravedlivý, protože Andrea neměla ani trochu náznak celulitidy, vše bylo naprosto perfektní. Mladší manekýny totiž nějaké ty nedokonalosti přeci jen předvedly, ale dvojnásobná mamina vůbec.

Podívejte se na sexy Andreu a její kolegyně, které odhalily skoro vše, a jen to málo, co zůstalo zakryto, může sloužit především pro mužskou fantazii.

Související články

Další články