Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Záchrana manželství nevyšla: Tereza Kostková a Petr Kracik se rozvádí!

Tereza Kostková s Petremm Kracíkem.
Zdroj: herminapress.cz
Předchozí Další
Dlouho se snažili manželství udržet při životě, ale před desátým výročím to vzdali. Tereza Kostková a Petr Kracik potvrdili definitivní rozvod. Ten probíhal už někdy od konce roku, kdy herečka moderovala StarDance. Tenkrát ale nechtěla o osobních záležitostech mluvit.

„Po upřímném oboustranném pokusu o zachování rodinného statutu quo jsme se loni na podzim dohodli, že bude lepší najít jiné řešení a jinou cestu,“ vysvětlila rodinnou situaci Blesku.

A hned dodala kouzelnou větičku, která nechybí u rozvodu či rozchodu žádné české celebrity. „Důvodem k rozchodu teď, ani nikdy předtím nebyl nikdo třetí ve vztahu. A to ani na jedné straně,“ říká Tereza Kostková.

Petr Kracik má už s nevydařenými vztahy své zkušenosti. Má 6 dětí se čtyřmi různými ženami. Jedno z nich je i školák Antoník, kterého porodila právě Tereza Kostková (39).

Divadelní režisér přiznal, že v minulosti si přízeň žen užíval, ale v posledních letech se večírkům vyhýbá a soustředí se jenom na Terezu. Ani přes tyto snahy jejich vztah nevydržel.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy