Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zabíjení lvů už jí nestačí! Uprchlíci? Lovkyně v sukni vyzvala k střílení „negrů“

Michaela je prý na příchod uprchlíků připravena.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Lovkyně Michaela Fialová přitvrzuje. Hlasy, které tvrdily, že přijde doba a nebude jí stačit střílení na krásná zvířata, měly bohužel z části pravdu. Nedávno obhajovala střílení lvů, nyní používá slovo "negr" a cílí na uprchlíky. Kdo tuhle holku zastaví?

„By mě zajímalo, co se stane, když mě v noci napadne uprchlík nebo nějakej jinej hnědák s rozumem rovnajícím se zvířeti a já ho odprásknu? To jako budu ještě mít já problém za to, že se doma bráním? Vím, že třeba v Africe když bílá holka sundá nějakého z těchto "dobráků“, nic moc se neděje. Chci vidět, co se bude dít tady, ale jelikož tu moc holek a lidí všeobecně zbraň nenosí, protože by nestřelili ani zvířátko, asi se tu necháme od těch černejch opic pěkně… Mno nechci bejt sprostá," tak zní první rasistický status Michaely Fialové.

Následoval další neméně šílený komentář, ve kterém Fialová bez kapky studu používá slovo „negr“.

„Při nočním návratu na hotel mě a přítele napadl negr s bouchačkou a jen díky tomu, že jsme byli ozbrojeni, tak jsme se z toho dostali. Přítel byl negrem skoro znásilněn, když byl ještě kluk. Nehledě na to, že většina má pohlavní choroby a různé jiné choroby. Takže já tady tu africkou špínu nechci!“

  • africká špína
  • negr
  • černá opice

Takto smýšlí Michaela Fialová o lidech, kteří obývali Afriku dávno před tím, než sem ona přijela zabíjet zvířata.

Michaela Fialová patří k lovcům, kteří systematicky vybíjejí africká zvířata. Tím ničí africkou divočinu a také se negativně podílí na životech zdejšího obyvatelstva.

Nyní vyzvala Čechy k tomu, ať se ozbrojí a naučí se zabíjet nejen zvířata.

To, co Fialová předvádí, není jen smutné, ale může se jednat o trestný čin. Uvidíme, kdo na ni podá trestní oznámení jako první.

Související články

Další články