Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Za tuhle svatbu by se nestyděl ani strýček Skrblík! Britský pár za svůj velký den utratil jen 24 tisíc!

Lisa a Mark jsou velcí spořivci – svatba je stála jen minimum.
Zdroj: Archiv

Zamilovaný pár – Lisa a Mark Davidsonovi (52) – nyní ohromil svět svou spořivostí. Zatímco jiné páry se předhánějí v tom, kdo za svůj svatební den utratí co nejvíce, tato dvojice do svého „dne D“ investovala v přepočtu jen asi 100 korun na hlavu. Jak to proboha dokázali?

Odpověď je prostá – vykašlali se na jakýkoliv styl a na to, aby jejich svatba byla vkusná, a soustředili se pouze na to, aby byla co nejlevnější. Šaty nevěsty a ženicha byly obnošené a zapůjčené od kamarádů a příbuzných, protože se jim jednoduše nechtělo utrácet za nový oblek či honosnou róbu a už vůbec ne za půjčovnu.

Na svatbu se samozřejmě nedostala jediná živá květina. Místnosti byly vyzdobeny pouze levnou umělou dekorací. Ostatně dekorace na této svatbě by vystačily na kapitolu samu pro sebe – pár totiž strávil dlouhé hodiny jejich vybíráním na internetu a vše pořídil v aukcích přes portál eBay. „Nebyly pravé, byly vyrobeny z pěny. Ale chtěli jsme něco, co by vydrželo, a já mám teď za 3000 korun něco, za co bych v květinářství dala 13 000 korun,“ nechala se slyšet pyšná Lisa.

Svatebčané si údajně obřad užili i bez drahých ozdob a bohatého bufetu (podávaly se pouze sendviče zakoupené v supermarketu, maso a cukrovinky). Sama nevěsta pak prohlásila, že cítila, že dokáže zorganizovat svatební den, na který nikdo nikdy nezapomene. No, tak to se jí tedy bezesporu povedlo!

„Přátelé nemohli uvěřit, kolik muziky jsme měli za tak málo peněz. Moje sousedka se mě teď chystá v plánování svatby následovat,“ dodala spokojená novomanželka.

Související články

Další články