Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Z uklízečky ulic žádanou modelkou! Tahle kráska se ale své původní profese nechce vzdát!

Miluje obě dvě práce!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 10 fotografií
Brazilka Rita Mattos (25) každé ráno vstává o půl 5, aby oblékla oranžový mundúr a vydala se zametat ulice. To byla její obživa, na kterou si časem zvykla. Nyní je z ní ale žádaná modelka a chodníky už uklízet nemusí. Díky internetu se jí kompletně změnil život!

Rita Mattos z Brazílie se živila jako uklízečka chodníků. Každé ráno se vydala do ulic a zametala. To se ale změnilo doslova přes noc. Rita je totiž pořádná kočka, a když se její fotografie objevily na Facebooku, úspěch na sebe nenechal dlouho čekat! Na dívku upozornila zahraniční média.

Začaly se o ni zajímat modelingové agentury a nabízet jí práci za úplně jiné peníze, než na jaké byla zvyklá. Dívka samozřejmě neodolala, ale nejdříve jí její popularita docela vadila. Lidé se jí totiž vysmívají kvůli práci, kterou dělá, a to jí je nepříjemné. I přes to, že je teď žádanou modelkou, ulice totiž uklízí dál. „Lidé jsou v šoku, když vidí hezkou holku uklízet chodníky. Ale já to dělám ráda,“ řekla Rita.

Jako modelka si vydělá hodně peněz a nabídky se jí jen hrnou. Ona má ale ráda práci uklízečky, takže přijímá jen ty nabídky, který jí dál dovolí zametat. A to i přes to, že si jako uklízečka vydělá jen 450 dolarů měsíčně. „Nechci této práce nechat. Udržuje mě to v kondici a užiji si spoustu legrace,“ vysvětluje kráska, proč s prací na ulici nesekla. Dnes má na Instagramu přes sto tisíc fanoušků a lidé ji milují.

Související články

Další články