Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Z tohohle vám bude běhat mráz po zádech! Lékaři vytáhli chlapci z oka vypaseného červa, který v něm žil celý měsíc!

+ Další fotografie
Následující záběry jsou opravdu JEN PRO OTRLÉ. Je na nich totiž zachycen hrůzný moment, kdy se lékařům podařilo z oka vytáhnout pořádně obřího červa, který se v mladíkovi krmil celý měsíc!

Doktoři dětské nemocnice v Limě přijali minulý týden do péče mladíka, který měl již měsíc silně nateklé oko a nikdo netušil proč.

Následná vyšetření pak pořádně vystrašila veřejnost po celém světě. Peruánští lékaři totiž zjistili, že se v oku skrývá tlustý červ!

Sedmnáctiletý mladík tak musel podstoupit děsivý zákrok, který donutil ke křiku i lékařský tým přímo na operačním sále.

Zákroku se ale nešlo vyhnout, protože červ se nacházel v místech, odkud se infekce velice jednoduše může rozšířit i do mozku a představoval tak velice vážné nebezpečí pro zdraví mladého muže.

Vylákání části červa z oka ven se doktorům povedlo díky obyčejné bazalce.

Vzhledem k tomu, do jaké velikosti stačil parazit narůst (přes tři centimetry), bylo ale jasné, že sám od sebe z oka prostě nevyleze.

Lékaři ho proto museli velice rychle sami vytáhnout. Na to, jak celý zákrok vypadal, se můžete podívat na přiloženém videu.

Související články

Další články