Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Z toho zvuku jde strach! Žena natočila záhadný signál, prý je z vesmíru a předvídá apokalypsu

Objevil se zničehonic v Belgii, Švýcarsku, teď ho podruhé zaznamenali v Kanadě. Tajemný zvuk vyděsil obyvatele malého městečka a nikdo neví, odkud jde a co znamená.

Tajemné hučení je zdrojem mnoha spekulací. Jedni tvrdí, že jde o předzvěst apokalypsy, jiní si zas myslí, že k nám promlouvá vesmír. Objevily se také konspirační teorie, že by mělo jít o zvuky kosmických lodí.

Mnohem střízlivější odpovědi bychom našli například v tvrzení, že by se mohlo jednat o skřípění brzd vlakových souprav, ovšem až v takovém rozsahu? Každopádně zvuk, který se rozléhá po širém okolí, nenechá nikoho chladným.

Naposledy byl signál zaznamenán minulý týden v kanadském městečku Terrace. Natočila ho Kimberley Wookey z okna svého domu v 7:50 ráno. Stejný zvuk se jí přitom podařilo zaznamenat už před dvěma lety. Ani tehdy nikdo včetně úřadů tajemné hučení nedokázal logicky vysvětlit.

Co myslíte, o jaký zvuk jde? Podívejte se na video a napište nám svůj tip do komentářů pod článek.

Mohlo by vás zajímat

Další články