Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Z toho vám zvlhne prádlo: Sexy Penélope Cruz svádí v reklamě krásnou ženu a je v tom zatraceně dobrá!

Při pohledu na tuto skvěle udělanou reklamu vám zvlhne úplně všechno. Sexy Penélope Cruz tam totiž flirtuje se ženou a je u toho zatraceně sexy!

Jestli chcete udělat divácky úspěšnou reklamu, není nic jednoduššího než tam šoupnout dvě atraktivní ženy. S krásnou herečkou Penélope Cruz se to obzvláště povedlo. Scénář je poměrně jednoduchý, zato ale nahrne krev do hlavy spoustě lidí.

Originální reklama začíná tak, že se Penélope blíží ke krásné blondýnce a odzbrojuje ji sexy pohledy. Jakmile k ní dojde, jejich vášnivé pohledy se spojí a… Uhodnete, co se stalo pak? Nic, vy úchyláci. Je to reklama, ne pornofilm.

Nicméně s lesbicky či bisexuálně laděnými reklamami a kampaněmi se v poslední době roztrhl pytel. Viz například nová reklama Yves Saint-Laurent, ve které vystupuje známá Cara Delevingne, která svádí a líbá sama sebe. Režiséři prostě vědí, co se lidem líbí.

Související články

Další články