Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Z toho se vám zatočí hlava! Podívejte se na výběr těch nejlepších donutů na světě!

Zajímavé servírování.
+ Dalších 6 fotografií
Jste milovníci sladkého? Pak byste si rozhodně přišli na své! Víme, kde pečou ty nejlepší donuty na světě. Chcete si udělat malý výlet?

Milovníci sladkého, zvláště pak milovníci donutů by se měli přestěhovat do Austrálie. Právě tam pečou ty nejlepší donuty na světě. Pekárna Dughnut Time slaví svůj první rok a její výsledky jsou neuvěřitelné. Lidé tu na sladké koblihy stojí fronty a nemůžou si vybrat ze stovek druhů.

Právě v Doughnut Time pracují ti nejlepší kobliháři, kteří vymýšlí nejzajímavější příchutě těchto sladkých koleček. Vybrat si zde můžete ze stovek polev, náplní i posypů, což uspokojí i ty nejnáročnější jazýčky. Koupit si zde můžete donut s klasickou čokoládovou náplní, ovšem prodávají tu i takové delikatesy, jako jsou náplně s příchutí různých květin, likérů nebo drinků. Na své si tu přijde opravdu každý, a tak pokud nevíte kam na dovolenou, zkuste Austrálii.

Škoda, že taková pekárna plná zajímavých donutů není u nás, nemyslíte?

Mohlo by vás zajímat

Další články