Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Z toho padnete na zadek: Nebudete věřit, komu patří tohle tělo!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Největší slávu zažívala v 90. letech se skupinou Spice girls, kde byla všem tak trochu pro smích. Nevkusná, oplácaná a sedlácká holka s naprosto příšernými vlasy sice uměla z celé pětice nejlépe zpívat, ale veřejnost si utahovala z jejích marných pokusů vypadat alespoň občas jako dáma nebo hvězda na úrovni.

Mnoho vod se od té doby převalilo, skupina musela skončit, Victoria Adams se musela vdát za Davida Beckhama a budovat svou kariéru neúsměvného studeného čumáku, a Geri Halliwell musela porodit dceru Bluebell a vydat se na sólovou dráhu, aby to ze všech "spajsek" dotáhla v hudbě se svým altem úplně nejdál.

Když už se jí rozjela kariéra úspěšné britské sólové zpěvačky, řekla si Geri, že je načase udělat všemu posměchu konec. Asi na rok se tehdy úplně stáhla z veřejného života a po roce se zjevila úplně jiná Geri. Hubená, vysportovaná a o několik let mladší.

Že na sobě tvrdě dřela, to se ví. Ale kde bere recept na věčnou mladost, to je stále záhadou. Geri před pár dny zveřejnila na Twitteru fotky ze své dovolené a fanouškům musela spadnout čelist z toho, že tahle lolitka, tahle dvacetiletá mladice s holčičí postavou, rozzářeným obličejem bez stopy stárnutí a únavy, bude letos v sprnu slavit neuvěřitelných jednačtyřicet let.

Šťastná matka a žena spokojená se svým životem a hlavně sama se sebou, to je asi ten zázrak, kterého se každá stárnoucí žena snaží dopídit. Geri letos oficiálně zamířila mezi vrstvu lidí ve středním věku, ale podle vzhledu má ještě aspoň tak patnáct let čas. Nezbývá, než opravdu upřímně závidět.

Související články

Další články