Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Z šedé myšky dámou za pár minut. Podívejte se na tyto úžasné proměny!

Tyto proměny jsou neuvěřitelné!
Zdroj: Konstantin Bogomolov
+ Dalších 13 fotografií
Talentovaný návrhář a umělec z lotyšské Rigy Konstantin Bogomolov vlastní kosmetickou školu, kam zve všechny ženy a dívky, aby byly jeho modely. S pomocí svých studentů vytváří doslova zázraky. Podle něj může být každá žena dáma, a tak z ošklivé myšky, která se neumí obléct, vykouzlí doslova královnu. Podívejte se na neuvěřitelné přeměny dam a dívek.

Image je pro ženu velmi důležitá, ale každá nemá takovou ruku, aby volila správně. Některé ženy se neumí buď sladit, nebo upravit. Konstantin s tím ženám pomáhá a opravdu se mu daří. Pomáhá jim cítit se žensky a mít vyšší sebevědomí. Každá žena může oslnit a inspirovat.

Podle něj je každá královna, jen na sebe musí trochu upozornit. A schovaná v koutě s pytlem od brambor místo oblečení a bez make-upu je to nemožné. Některé jeho proměny jsou až neuvěřitelné.

Návrhář se snaží odhadnout, v čem žena vynikne. Zároveň mu záleží na tom, aby se žena cítila dobře. Ve svém stylingu prý používá hodně i psychologii, snaží se do dam vcítit a pochopit jejich myšlení. Prý je to i u oblékání velmi důležité.

Podívejte se do fotogalerie, jeho výsledky jsou totiž ohromující.

Související články

Další články