Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Z roztomilého zrzouna z reklamy na kečup vyrostl SEXY CHLAP! Živí se vlastním tělem

Zdroj: Facebook.com/youtube.com
+ Další 4 fotografie
Pamatujete si toho zrzavého diblíka z reklamy na kečup Heinz? Jeho roztomilá tvářička a zlobivý kukuč obletěly celou republiku a nebylo člověka, co by ho nepoznával. A to se ani nevědělo, že jde o syna známého herce Pavla Trávníčka. Dnes z něj vyrostl pořádný fešák, který se živí svým tělem.

Když se nazrzlý klučina s hranolky místo zubů objevil v reklamě, tak nikdo netušil, že má slavného tátu. Vlastně ani on sám. Až ve dvanácti letech se dozvěděl, že princ z Popelky je jeho biologickým otcem, a začal se s ním konečně stýkat.

Obrovské tajemství Pavlu Dytrtovi (24) vyžvanila upovídaná sousedka, ale to už byl miláčkem národa a všichni mu předpovídali velkou budoucnost. Nakonec více než v herectví, které má v genech, se zhlédl v modelingu. Stal se z něj vyhledávaný model a není se čemu divit. Z roztomilého hošíka totiž vyrostl pořádný chlap se sexy vzhledem.

Dámy, máte bohužel smůlu, už více jak tři roky je zadaný s hezkou brunetkou Erikou a na sociálních sítích se chlubí společnými fotografiemi. Možná že budeme za chvíli svědky velké svatby, kde se určitě bude vzpomínat na jeho kariéru v reklamě.

Dokonce uvažuje o tom, že by si své příjmení Dytrt, které má po mamince, slavné dabérce, změnil na Trávníček. Třeba by mu to otevřelo dveře k filmu. Modeling přeci jen nemůže dělat donekonečna a tatínek by mu určitě nějaké rady rád dal.

Související články

Další články