Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Z rebelky v zodpovědnou mámu: Diana Kobzanová ukázala krásnou rodinku

vánoce
Bývalá modelka a Miss České republiky 2001 Diana Kobzanová (37) nikdy nepatřila k prvoplánovým kráskám a ani pověst neměla úplně bezproblémovou. Po provalené kauze, kdy nafotila hanbaté fotky do pánského časopisu, moc v oblibě nebyla. Díky průbojnosti a komunikačním schopnostem ale začala pracovat v rádiu i televizi. Nyní si už nějaký ten rok užívá poklidného rodinného života v Kanadě.

Diana Kobzanová (37) se o sebe vždy dokázala postarat. V roce 2003 se svlékla pro pánský časopis Leo, za což inkasovala pohádkových pět milionů korun. Tato kauza ji však stála korunku Miss České republiky. Tu po jejím sesazení obdržela Andrea Fišerová. Kvůli hanbatým fotkám se dlouhé roky soudila s prezidentem soutěže krásy Milošem Zapletalem.

Diana, která patří k našim nejvyšším modelkám, na sobě začala pracovat a v roce 2006 pronikla do médií. Moderovala reality show VyVolení a poté začala moderovat i několik pořadů na rádiu Frekvence 1. V létě 2014 oznámila pracovní pauzu. V té době už létala za svým přítelem hokejistou Michaelem Frolíkem do Kanady, kam se později i přestěhovala.

V roce 2014 porodila první dcerku Ellu a v dubnu loňského roku porodila druhou dceru Lily. Bývalá modelka se už několik let naplno věnuje rodině a do Česka létá jen sporadicky. Z prostořeké Diany je tak zodpovědná maminka dvou krásných dcer. Před pár dny zveřejnila vánoční rodinnou fotografii i se Santou Clausem.

„Měl upřímnou radost, že jsme fotku zvládli bez ostudy na celej obchoďák,“ okomentovala nadšený výraz svého partnera Diana, která je na Instagramu velmi aktivní a jejíž život v Kanadě sleduje přes 120 tisíc lidí.

Související články

Další články