Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Z poslední fotky před smrtí MRAZÍ: Válečná fotografka zemřela při výbuchu!

Nešťastná náhoda má na svědomí lidský život!
Jedno špatné rozhodnutí a chyba stála pět lidí život. Válečná fotografka a dříve také vojačka Hilda Clayton dokumentovala trénink afghánské armády a přišla přitom o život. Těsně před smrtí zachytila dechberoucí snímek!

Z téhle fotky doslova mrazí. Zachycuje totiž poslední minuty života válečné fotografky Hildy Clayton. Díky nešťastné nehodě přišla specialistka, která působila několik let na severu Afghánistánu jako vojačka, o život.

V osudný den 2. července 2013 Hilda coby fotografka zaučovala svou mladší afghánskou kolegyni. Nejednalo se o žádný přímo útok neboj boj, nýbrž o banální minometný nácvik. Bohužel granát vybuchl v hlavni minometu a exploze zabila celkem pět lidí, mezi nimiž byli tři vojáci a právě obě fotografky.

Těsně před svou smrtí ženy zaznamenaly pozoruhodný snímek, který zobrazuje výbuch. Snímek byl uveřejněn armádou až nyní.

Mohlo by vás zajímat

Další články