Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Z ohavné a obtloustlé ALKOHOLIČKY se vypracovala v tuhle SEXY kost!

To je ale rozdíl, co?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Třicetileté Američance Courtney Maguire se po opravdu dlouhé době podařilo zatočit se závislostí na alkoholu i jídle a poté, co v roce 2014 absolvovala operaci žaludku, zhubla půlku své původní váhy. K dnešní podobě pak domohlo odstranění přebytečné kůže a operace poprsí. Podívejte se, jak vypadala v době, kdy bojovala se svými závislostmi, a na její celkovou proměnu, když je zvládla všechny porazit.

Třicetiletá Courtney Maguire, která žije v Americe, nežila příliš spořádaný život. Kvůli své dlouhodobé závislosti na alkoholu a jídle to dopracovala na takovou hmotnost, že jen obyčejný pohyb jí dělal velké problémy.

Kromě toho, že se kvůli své nadměrné váze potýkala se zdravotními komplikacemi, tak také nemohla zavadit o pořádného chlapa. A jak taky, když vážila skoro jako tank.

Její nezdravý životní styl jí dělal velké problémy při každodenních věcech, které normální lidé zvládají s přehledem a nejspíše by je ani na chvíli nenapadlo, že existují lidé, kteří by to nezvládli.

Jenomže pak se něco v Courtney zlomilo a rozhodla, že se svým životem začne něco dělat. Nejdříve šla na operaci žaludku, díky které zhubla téměř polovinu své původní váhy. Začala se zdravě stravovat a podstoupila operaci přebytečné kůže a poprsí.

Podívejte se do galerie, jak vypadala ve svém nejhorším období a jak naopak vypadá nyní. Ta proměna vás dostane.

Související články

Další články