Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Z očí se dá vyčíst vše! Kdo bude věrnější, pan modroočko, nebo čokoládový král?

Jakou barvu očí máte?
Zdroj: profimedia
Stačí se lidem podívat do očí a hned se o nich dá ledacos dozvědět. Z očí rozpoznáte, jestli vám člověk lže, nebo mluví pravdu, jestli vás miluje, nebo nenávidí. Jde o nevyčerpatelnou studnici, ve které se odrážejí všechny naše příběhy.

Jakou máte barvu očí? Teď máte totiž příležitost dozvědět se o sobě víc, než si myslíte. Začtěte se tedy do těchto řádků a sami posuďte, zda hodnocení podle barvy očí na vaši povahu sedí nebo ne.

1. Modrá

Modroocí lidé jsou většinou považováni za krásné jedince, před kterými se všichni klaní. Modré oči jsou známkou oduševnělosti, odvahy a odhodlanosti. Tito jedinci jsou i velmi přátelští a něco jako lež nebo zrada jim nic neříká. Nebojí se říkat věci upřímně a tak, jak jsou, i když se to ostatním nemusí zrovna dvakrát dobře poslouchat.

2. Zelená

Ten kdo má zelené oči, je považován za vzácného, moc lidí s touto barvou očí totiž po světě neběhá. Jde o jedince uzavřené, střežící si svoje tajemství. K tělu si nikoho dlouhou dobu nepustí, a tak je opravdu těžké se s nimi spřátelit. Přestože jde o takové podivíny, jsou to lidé se srdcem na dlani.

3. Hnědá

Hnědoocí lidé jsou dost hádaví a průbojní. Na druhou stranu jde ale o osoby cílevědomé, úspěšné a talentované. Co si dají za cíl, to splní, a to perfektně. V kolektivu nebývají moc oblíbení, ovšem dokáží strhnout dav na svou stranu. Jejich popularita je ovšem jen krátkodobá.

Související články

Další články