Jakou máte barvu očí? Teď máte totiž příležitost dozvědět se o sobě víc, než si myslíte. Začtěte se tedy do těchto řádků a sami posuďte, zda hodnocení podle barvy očí na vaši povahu sedí nebo ne.

1. Modrá

Modroocí lidé jsou většinou považováni za krásné jedince, před kterými se všichni klaní. Modré oči jsou známkou oduševnělosti, odvahy a odhodlanosti. Tito jedinci jsou i velmi přátelští a něco jako lež nebo zrada jim nic neříká. Nebojí se říkat věci upřímně a tak, jak jsou, i když se to ostatním nemusí zrovna dvakrát dobře poslouchat.

2. Zelená

Ten kdo má zelené oči, je považován za vzácného, moc lidí s touto barvou očí totiž po světě neběhá. Jde o jedince uzavřené, střežící si svoje tajemství. K tělu si nikoho dlouhou dobu nepustí, a tak je opravdu těžké se s nimi spřátelit. Přestože jde o takové podivíny, jsou to lidé se srdcem na dlani.

3. Hnědá

Hnědoocí lidé jsou dost hádaví a průbojní. Na druhou stranu jde ale o osoby cílevědomé, úspěšné a talentované. Co si dají za cíl, to splní, a to perfektně. V kolektivu nebývají moc oblíbení, ovšem dokáží strhnout dav na svou stranu. Jejich popularita je ovšem jen krátkodobá.