Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Z Noida je smutný PAROHÁČ: Gábina si pořídila nová PRSA a k nim rovnou chlapa! O koho jde?

Jak tohle dopadne?
Zdroj: archiv
+ Dalších 28 fotografií
Gabriela Dvořáková (28) a zpěvák Václav Noid Bárta (36) zažívají oficiálně manželskou krizi. Nejdříve to vypadalo, že se k sobě tenhle pár vrátí a krizi zažehná. Bohužel momentálně vyplouvají na povrch zcela jiné informace, podle kterých má být na vině hlavně krásná Gábina. Ta má Noida nějakou dobu už podvádět se svým plastických chirurgem, který jí vymodeloval dokonalé trojky.

Tohle manželství vypadalo, že vydrží až na věky. I když se Gabriela Dvořáková (28) a zpěvák Václav Noid Bárta (36) nejdříve rozešli, tak poté vše urovnali a dali se opět dohromady. Následovala krásná svatba a příchod jejich dcery. Jenomže nyní je všemu konec.

Tenhle pár zažívá nejhorší okamžiky v životě. Jejich manželství je u konce. Na vině má podle serveru Blesk.cz být nevěra ze strany krásné Gábiny. Ta má svého manžela podvádět s plastickým chirurgem Patrikem Paulisem.

Zpočátku to vypadalo, že za krach manželství může Noid: "Těchto pár řádků se mi nepíše lehce. Není ale dne, kdy bych nebyla bombardována dotazy na dění v naší rodině. Abych předešla možným spekulacím, rozhodla jsem se vyjádřit. Je mi to líto, ale krize v našem manželství s Václavem netrvá jen několik posledních dnů nebo týdnů, ale táhne se už dlouhé měsíce. Protože zdravý vývoj mé dcery je pro mne jako matku jednoznačně prvořadý, další eskalaci této krize jsem se po dlouhé a zralé úvaze rozhodla definitivně vyřešit. Ráda bych věřila, že si Václav z našeho rozvodu dokáže vzít ponaučení a jednou pro vždy se zbaví všeho zlého, co dlouhodobě a hluboce narušovalo náš vztah,“ uvedla Gábina a z jejích slov je evidentní, že o situaci mezi ní a Noidem dlouho přemýšlela.

Ale jak se v současné době zdá, tak ani jeden z partnerů není úplně bez viny. Gábina si nejdříve nechala od plastického chirurga Patrika Paulise vymodelovat dokonalé trojky a poté to mezi touto dvojicí mělo pěkně zajiskřit.

Plastický chirurg a půvabná Gábina byli spolu nachytáni minulou neděli, jak společně opouštějí byt v pražských Dejvicích. I když má Noid momentálně zhruba stejně velké parohy jako Jakub Prachař (33), stále chce svoji lásku zpět: „Musím najít sílu a pokusit se kvůli ní naše manželství zachránit. I za tu cenu, že se mi někdo možná bude smát, že jsem paroháč. Navíc tak dlouho,“ komentoval nešťastně celou situaci.

Související články

Další články