V nekonečném seriálu Ulice hraje Hana Holišová (35) opravdu dost nevýraznou ženu z Moravy, která vypadá snad na padesát, i když je samozřejmě mladší. Fanoušky strašně iritovala, protože jeden jediný její úlet bylo to, že se chtěla spustit s farářem, jinak se chovala spíš jak jeptiška a dost odtažitá frigida.

Všichni byli naštvaní, že je to takový uplakánek, který jen pořád brečí a na něco si stěžuje. Jenže to se změnilo v době, kdy kývla na účinkování v „Tváři“. Tam z ní maskéři udělali takovou sexbombu, že se na ni mužští nedokážou vynadívat a ženy sní taky o takové proměně z ošklivého káčátka na vášnivou dračici.

Do té doby o ni žádný muž nezakopl, teda myslíme tím fanouška, který by na ni myslel dnem i nocí, ale stačilo se přeměnit v Beyoncé, zakroutit prdelkou a hned si hošíci doma lepí její plakáty.

Herečka může být za tu šanci v soutěži vděčná. Až teď se z ní stala obletovaná hvězda, předtím moc nikoho nezajímala. Je vidět, že u nás v republice a vlastně i ve světě stačí ukázat víc ze svého těla, být vyzývavým a hned se kolem vás točí tolik obdivovatelů, že je můžete přehrabovat hráběmi.