Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Z nebe spadla kráva a muž se zasekl v prostitutce! 5 případů bizarní smrti

Ilustrační foto.
Zdroj: profimedia.cz
Jeden muž se zasekl v lehké holce a umřel. Dalšímu na hlavu spadla obrovská kráva. Slečna čekala na orgasmus a přejel ji vlak. Ano, takové případy se opravdu dějí. Pojďme se podívat na hodně bizarní případy úmrtí.

1. Kráva spadla z nebe

Joao Maria de Souza si postavil domek na strmém kopci a z jedné strany střecha obydlí navazovala na terén. Po něm se zrovna šplhala půldruhé tuny vážící kráva, které bylo jedno, jestli šlape po zemině nebo šindelích. A tak se stalo, že kráva propadla střechou a Joao byl po smrti – celý článek najdete ZDE.

2. Zasekl se v prostitutce

Staršímu muži z Číny se stal osudovým sex s prostitutkou. Jeho srdce nezvládlo velkou námahu a on dostal infarkt. Mrtvý zůstal zaklíněný v prostitutce a musel je oddělit až chirurg – psali jsme ZDE.

3. Zabil ho hamburger

Zákazník známého fastfood řetězce Mike Ore měl opravdu smůlu. Zrovna si pochutnával na svém oblíbeném hamburgeru, když se začal dusit. Poměrně velký kus masa se mu zasekl v krku a on nemohl popadnout dech. Než mu někdo přišel na pomoc, zemřel – psali jsme ZDE.

4. Sex na kolejích

Spousta lidí občas z legrace řekne, že by chtěla zemřít při sexu. Nikdo to ale samozřejmě nemyslí vážně. Mladé Rusce se to splnilo. Libovala si totiž v nebezpečných sexuálních praktikách, a tak vyžadovala sex na různých místech, která by inteligentně smýšlejícího smrtelníka snad ani nenapadla. Rusce z Burjatské republiky se zachtělo sexu na kolejích Transsibiřské magistrály. S partnerem se oddávali milostným hrátkám a užívali si to až do té doby, než slyšeli v dálce houkat vlak… Jak to dopadlo? Blbě. Celý příběh najdete ZDE.

5. Oběsila ho z legrace

Každého vzrušuje něco jiného. Brit s přítelkyní měl ale velmi divné choutky. Při předehře si hráli na neonacistickou popravčí a jejího vězně. Trochu se jim to vymklo z rukou, když žena podkopla svému příteli židli ve chvíli, kdy měl kolem krku smyčku. Bohužel ho nestihla zachránit, protože nůž, který měla v ruce, byl tupý. Psali jsme ZDE.

Související články

Další články