Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Z Míši Kuličky ženou s nádhernou postavou: Patricie Pagáčová ušla kus cesty

Z Míši Kuličky ženou s nádhernou postavou: Patricie Pagáčová ušla kus cesty
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
proměna
Herečka Patricie Pagáčová (30) je známá hlavně z nekonečného seriálu Ulice, ve kterém sice v současné době nehraje, ale strávila v něm dlouhých čtrnáct let. Navíc, jak ona sama říká, nikdy nevíte, co se může stát a její postava Terezy Jordánové se do seriálu vrátí. Půvabná Patricie na sociální sítě před pár dny umístila fotku, která jasně ukazuje, že prošla opravdu velkou proměnou.

"Máme rádi Česko 2014 vs. 2019. Co k tomu říct. Pořád mi poměrně často chodí dotazy ohledně hubnutí. Faktem ale zůstává, že na to nejsem žádný odborník," vysvětluje pod fotkou na sociálních sítích Patricie Pagáčová

Pravdou je, že herečka nikdy nebyla vyloženě tlustá nebo obézní. Ovšem někdy zhruba kolem roku 2013 si lidé všimli, že v seriálu Ulice změnila barvu vlasů z blondýnky na brunetku a přibrala. Velký rozdíl šel vidět ale až po tom, co Patricie na sobě zamakala a začala zveřejňovat fotky před a po.

"Jen se mi to prostě podařilo. Je to v hlavě, fakt. Člověk se na to nesmí upínat, pak to jde líp. Mně to začalo jít, až když mi to začalo být jedno a přestala jsem to konečně řešit. Poslouchejte své tělo," vzkázala všem sledujícím, kteří se třeba marně již několik let snaží zhubnout.

Patricie v současné době vypadá skutečně perfektně. Někteří hovoří dokonce o tom, že nikdy nevypadala lépe, a patrně mají pravdu. Navíc herečce blonďatá barva vlasů sluší mnohem více než hnědá.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy