Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Z fešáka Josého Armanda z Esmeraldy je ještě větší krasavec než dřív. Ten snad ani nestárne!

Herec láme ženám srdce dodnes.
Zdroj: Profimedia.cz/televisa
Pamatujete si ještě bohatého doktora Josého Armanda z telenovely Esmeralda, který se zamiloval do slepé dívky, kterou si nakonec vzal za ženu? Zub času k němu byl opravdu moc šetrný. Až na pár vrásek, které mu spíš přidávají ještě víc na mužnosti. Poznali byste dnes mexického herce?

V roce 1997 se dostal do podvědomí veřejnosti po celém světě jako smyslný lékař, který vyléčil slepou dívku Esmeraldu a nakonec ji pojal za manželku. Nejedna dívka či žena chtěla být na jejím místě a nechat se od něj objímat a laskat.

Jenže dnes herec Fernando Colunga (49) vypadá snad ještě lépe než v době své největší slávy. Stále má vypracované tělo, pohled svůdníka a tvář pravého muže, kterému pár vrásek přidalo ještě na přitažlivosti.

Fanynky, nemusíte se bát. Fernando se dál věnuje herectví a natáčí další telenovelu, která by mu měla nejen naplnit peněženku, ale dostat srdce ještě více žen než doposud. Seriál se jmenuje Nezlomná Valentina a opět bude o co stát. I přes svůj věk se nebude herec bát odkrýt své svaly a hrát eroticky napěchované scény, ze kterých vám budou vlhnout kalhotky. Jen se podívejte, že je stále na co koukat.

Související články

Další články