Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Z dcery Johnnyho Deppa je anorektička: Podívejte se, jak se klepe ve vedru a místo nohou má hůlčičky!

Smutný pohled na mladou krásku.
+ dalších 1 fotografií
S bývalou partnerkou Vanessou Paradis má hollywoodský hezoun Johnny Depp krásnou dceru Lily-Rose. Ta po rodičích zdědila všechno dobré, co mohla, a živí se jako modelka. Jenomže teď už je příliš vychrtlá i na focení!

Lily-Rose předváděla pro světové značky, ale těžko říct, jestli o ni bude v nejbližších měsících zájem. Hubeňoučká byla vždycky, ale její současný vzhled je na hranici totální vychrtlosti a už to vůbec není hezké.

Z mladé dívky se stal smutný stín. V horku si musí zahřívat kostnaté paže, protože na jejím těle už není gram tuku. I když si vzala na procházku volné tepláky, je jasně vidět, jak je pod nimi vychrtlá. O těch vylezlých kostech všude po těle ani nemluvě.

Její táta Johnny Depp (53) se v současné době rozvádí s mladou manželkou Amber Heard a není to vůbec hezké. Amber ho obviňuje z domácího násilí, ukazuje svoje monokly, které má údajně od Deppa, a novinářům ukazuje výhrůžné esemesky od brzy bývalého manžela.

Není divu, že to má efekt i na děti. Křehká Lily-Rose musí prožívat muka při představě, že její táta je taková mlátička.

Snad se dá jejich rodinná situace co nejdřív dohromady, než na to bude Lily-Rose ještě mnohem hůř!

Mohlo by vás zajímat

Další články