Yemi Akinyemi Dele vystupoval už ve všech koutech světa. Jeho otec je z Nigérie, matka Češka. Yemi je liberecký rodák, který se dostal na pódia v Tokiu, New Yorku, Paříži, Los Angeles a s choreografií radil největším světovým hvězdám šoubyznysu.

Proto by všichni čekali, že ho nějaké vystoupení v pražském studiu nevytrhne. Ale opak je pravdou. „Men in Black je za mnou a s ním i spousta kamenů setřesených ze srdce. Díky týmu za podporu při zkouškách,“ poděkoval talentovaný umělec na svém Instagramu.

Přitom svoji píseň zvládl na jedničku a fanoušci byli jeho výkonem nadšeni. Spousta lidí by jeho výkony viděla ráda pravidelně. Je rozhodně škoda, že Yemi nedostal šanci dřív a celou dobu „se schovával“ jenom v zákulisí.

Nova už chystá další sérii Tváře, tak doufejme, že příště dostane tenhle tanečník a choreograf větší prostor i před kamerami!

Ale jinak se Yemimu daří i mimo taneční parket. Jeho firma JAD Production minulý týden získala hned pět cen při udílení Czech Event Awards. Díky tomu jde o zdaleka nejúspěšnější tuzemskou eventovou agenturu. “Jsem moc hrdý na celý tým, který letos dokázal, že umí použít stejný recept pro různá odvětví a úspěch se dostaví.” komentuje práci svého týmu sám Yemi, kterému se podařilo vyhrát cenu Absolutního vítěze za konferenci Engage 2015, který připravovali pro svého klienta Socialbakers.