Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Yemi versus Gránského Bieber! Kdo vyhrál souboj bez triček podle vás?

Tohle byla hodně divoká neděle!
Zdroj: TV NOVA
+ Dalších 11 fotografií
V neděli večer peníze na charitu nakonec brala herečka Ivana Jirešová, která se převtělila do islandské zpěvačky Björk. Ale viděli jsme i jiná silná čísla. Roman Vojtek pobavil jako Helena Vondráčková, Anička Slováčková zase napodobovala klip od Prodigy. Vrcholem show Tvoje tvář má známý hlas ale bylo možná i vystoupení Davida Gránského.

David Gránský jako kanadský idol Justin Bieber příjemně překvapil. Jeho vystoupení mělo úroveň. Navíc Gránský velmi dobře vypadá a v neděli večer si to v malém souboji rozdal s Yemim o nejhezčí mužské tělo této show.

Yemi dokázal do půl těla svlečený alespoň trochu navodit dojem, že koukáme na klip od Prodigy. Jinak je nutné si přiznat, že už jsme od Anny Slováčkové viděli lepší výkony. Keith Flint jí moc nesedl. Ve slovenské verzi populární show jsme mohli nedávno vidět lepší Prodigy – podívejte se ZDE.

Vítězství si v neděli večer odnesla za Björk herečka" Ivana Jirešová":https://www.extra.cz/…ana-jiresova. Dobrý výkon podala také Markéta Procházková jako Céline Dion.

Celkově to byl poměrně zábavný večer, který vyšperkovalo jemné hašteření mezi porotci. V tomto směru vynikali Kohák a Pazderková.

Související články

Další články