Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Wow! Gwyneth Paltrow přišla na premiéru Iron Mana v extra průhledných šatech a prádlo nechala doma!

Gwyneth Paltrow si vyšla ve velmi odvážném modelu.
+ Další fotografie

Herečka Gwyneth Paltrow (40) patří mezi jedny z nejlépe oblékaných hollywoodských hereček. Na slavnostní premiéru snímku Iron Man 3 zvolila sofistikovaný model, který rafinovaně nechával rozvíjet fantazii přítomných mužů. V určitých partiích totiž byla látka extrémně průhledná a všem bylo jasné, že tentokrát Gwyneth nechala spodní prádlo doma.

Paltrow nedávno označil magazín Star jako nejvíc protivnou celebritu. Zároveň ji ale před pár dny magazín People zvolil jako nejkrásnější ženu tohoto roku. Druhé ocenění pochopitelně Paltrow potěšilo více, i když mu ze začátku nemohla uvěřit a myslela si, že jde o vtip.

Aby dostála svému ocenění, oblékla si na premiéru snímku Iron Man 3 róbu, která dala vyniknout jejím perfektním křivkám a decentně odhalovala její boky. Při mnoha záběrech se ukázalo, že tento působivý model vyžaduje nejen dokonalé tělo nositelky, ale také absenci spodního prádla.

Mohlo by vás zajímat

Další články