Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Woody Harrelson tajně v Praze! Máme jedinečné foto slavného herce, který přijel s celou rodinou

Oblíbený herec Woody Harrelson má rád veganskou stravu.
Zdroj: LoVeg.cz
+ Další 2 fotografie

Sice je to hvězda první velikosti a za role inkasuje miliony, táhne diváky do kina a patří mezi nejoblíbenější hollywoodské herce, ale přitom žije v soukromí velmi nenápadným životem a skoro o něm není slyšet ani vidět.

Nejinak tomu bylo teď, když před pár dny v naprosté tichosti navštívil i s rodinou Prahu. Vlastně by se o tom vůbec nevědělo, kdyby Woody jako správný vegan nenavštívil, dokonce dvakrát, pražskou veganskou restauraci a nevyfotil se s personálem, který se pak hvězdnou návštěvou pochlubil na Facebooku.

Restauraci LoVeg znáte z našich článků určitě velmi dobře, když jsme tu v redakci měli veganské období a dělili jsme se s vámi v článcích o naše veganské útrapy, právě LoVeg nás zásoboval skvělými obědy, což byla v té době jediná radost dne.

Woody Harrelson (52) je ale veganem, na rozdíl od nás, skoro celý život a není proto divu, že v Praze hledal něco, kde se dobře nají a navíc nebude muset porušit svou dietu.

V LoVegu měl s sebou celou svou rodinu, tedy manželku Lauru a dvě dcery, a podle obsluhy restaurace vymetli celý jídelní lístek. Není divu, že už vypadá dvacet let stejně. Na tom veganství něco bude.

Související články

Další články