Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Vzrušují vás chodidla? Pak vyražte za rok na Lvy, kdejaká vykalená herečka tam tančí bosá!

Iva tahala do tance i další.
Zdroj: herminapress.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie

Udílení cen Českého lva bylo očividně pro několik hereček natolik nudné, že se musely během následného večírku pořádně posilnit. Netrvalo dlouho a slavné kočičky stříbrného plátna se začaly divoce vlnit na parketu, a protože snad nebylo jediné, která by neměla vysoké podpatky, letěla jejich obuv stranou. Někomu byla zas vysoká bota jen nepohodlná při konverzačních procházkách mezi přáteli. "Jó, štekle a alkohol, to dohromady nejde," shoduje se dámské osazenstvo eXtra.cz.

Berenika Kohoutová (22) řádila jak utržená ze řetězu a spolu se Simonou Babčákovou (40) v rudých punčocháčích tvořily neúnavnou dvojici, která byla schopna protančit "paty". Berenika ale boj chodidla versus podlaha po čase vzdala a nazula si zlaté tenisky.

Jitka Schneiderová (39) postávala se svým novým objevem mezi přáteli a zutá, se sklenkou v ruce, spokojeně konverzovala.

Zato Jitka Ježková (36) působila poněkud rozčarovaně, když ji zaměřil objektiv našeho fotografa. Svůj podíl na jejím zutí měl zřejmě alkohol, který na večírku tekl proudem. Podobně na tom byla moderátorka Iva Pazderková (32), kterou museli někteří kamarádi dokonce podpírat.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy