Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vzpomínáte si na roztomilou Matildu ze stejnojmenného filmu? Během natáčení se jí stalo něco tak hrozného, že už nikdy nechtěla hrát!

Z Matildy je už dospělá žena.
Zdroj: Facebook
Matilda byla roztomilá holčička s červenou mašlí ve vlasech, která měla nadpřirozené schopnosti. Byla 10x chytřejší než zbytek její povedené filmové rodiny a svoje štěstí musela tvrdě vybojovat. Nakonec pro ni film skončil se šťastným koncem. Totéž se bohužel nedá říct o její představitelce, herečce Maře Wilson.

Mara Wilson na sobě během natáčení nedala nic znát, ale když se vypnuly kamery, musela probrečet celé noci. Její mamince totiž lékaři zjistili rakovinu prsu. Bohužel na léčbu bylo pozdě. Zákeřná nemoc se postupně zmocňovala jejího těla a ona ještě během natáčení zemřela. Celý film pak tvůrci věnovali právě jí.

Po tom, co si ale Mara prožila během natáčení, ztratila úplně chuť se pustit do nějakého filmu. Práce za kamerou se jí spojila se smrtí maminky a ona už si to nikdy nechtěla dál připomínat. Ještě se sice objevila v několika televizních seriálech, ale jejich počet by se dal spočítat na prstech jedné ruky.

Nakonec se rozhodla studovat drama na univerzitě v New Yorku a občas se objeví v divadelní hře. Třeba někdy najde sílu na natáčení dalšího filmu.

Související články

Další články