Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vzniká další kreatura, jako je Donatella Versace? Nejúspěšnější žena světa se mění v zombie!

Jediný rozdíl mezi těmahle dvěma je v barvě vlasů.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Donatella Versace a Victoria Beckham toho mají společného mnohem víc, než by asi obě chtěly. A jak to vypadá, za pár let budou jako vejce vejci.

Do velkého světa showbyznysu vstoupila Victoria v roce 1994. Tehdy nosila ještě příjmení Adams. Byla jednou z pěti členek dívčí skupiny Spice Girls, která patří mezi jednu z nejúspěšnějších skupin 90. let 20. století. Podle BBC se dokonce jedná o nejlépe prodávanou dívčí skupinu všech dob.

Ale Victoria byla od začátku označována za nejslabší zpěvačku skupiny a tady začíná nápadná podobnost s Donatellou Versace, která do tragické smrti svého bratra Gianniho byla sice jeho múzou, ale také outsiderem.

Victoria poté, co všichni pochopili, že pěvecká skupina byla spíš její vstupenkou mezi celebrity, založila svou vlastní oděvní značku, kterou na sebe rády berou hvězdy červeného koberce.

Nemusíme připomínat, že po smrti bratra Gianniho uvedla Donatella svou první couture kolekci v hotelu Ritz v Paříži a dodnes značku Versace rozvíjí.

Celoživotní boj s anorexií je dalším společným prvkem v životě těchto dvou stálic vrcholového celebritního šoubyznysu.

Victoria, která je také matkou čtyř dětí, se včera ukázala na gala Alexandera McQueena a všem spadla čelist. Příšerné líčení, prapodivné pohyby a kymácející se kostra ze strany na stranu v černých šatech, která vypadá, že každou chvíli umře.

Jen tak dál, Vicky, k Donče už se blížíš mílovými kroky! Tohle vypadá na postupný a bolestný konec jednoho velkého sex symbolu posledních dvaceti let.

Související články

Další články