Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vyžraná jako hrošík, nebo těhotná? Charlotta Štiková vyvalila gigantickou vanu!

Charlotta opět ukázala své partie.
Zdroj: Facebook.com
 • Břicho na snímku na mnohé může působit, že své partie odhalil pravidelný štamgast z hospody čtvrté cenové skupiny. Jenže realita je mnohem horší. Dívce na snímku se říká v showbyznysu "Hroch"...
 • A jde o tělesné partie korpulentní Charlloty Štikové (22), která proslula tím, že je sestrou Ornelly Koktové (25) - jinak vůbec ničím, tedy kromě toho, že má širší pas než Halina Pawlowská (62).
 • Mladá Štika se na svém profilu na sociální síti pochlubila snímkem, který vyvolal řadu emocí. K němu totiž uvedla slůvka značící, že by mohla být těhotná. „Láska na cestě,“ zmínila Charlotta. A fotografie okamžitě rozdělila lidi na dva tábory. Jedni se vyptávají, jestli to bude holčička nebo chlapeček, druzí gratulují k tomu, že ani v dobách, kdy se dokázali přejíst v řetězcích s rychlým občerstvením, se jim břicho takhle nevyvalilo.

  Mladá Štika kolem snímku mlčí jako hrob, a kde je pravda, neví ani její sestra Ornella. „No já sama nevím, kde je pravda…“ řekla eXtra.cz manželka podnikatele Josefa Kokty.

  Dá se předpokládat, že jde nejspíš o žertík, kterým se Charlotta snaží na sebe strhnout pozornost. Ať je to jakkoliv, teď si může být jistá, že za výstavní pupek jí přezdívka „Hroch“ patří dvojnásobně. Gratulujeme.

  Související články

  Další články